Kandelabrar Louis XV-stil
2014-06-17
252761
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, brons, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, förgyllda, höjd ca 46 cm
Ngt sneda