Damskrivbord i Louis quinze-stil
2014-06-17
252757
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DAMSKRIVBORD med vitrinuppsats, 1900-tal, Louis quinze-stil, olika träslag, höjd 127, 98x48 cm, nyckel finns
Fanérskador, bruksslitage, lösa listdelar