Kandelabrar 1800-talets andra hälft
2014-06-17
252756
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-talets andra hälft, delvis förgyllda, höjd 64 cm
Smärre skador