Erland Cullberg oljemålning
2014-06-16
252695
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Komposition, signerad E Cullberg, olja på duk, 100x64 cm