Georg Pauli oljemålning
2014-06-16
252629
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PAULI, Georg (1855-1935): Gårdsmotiv, monogramsignerad GP, signerad och daterad G Pauli 1872, olja på duk, 26,5x31 cm
Krackeleringar