Mansporträtt 1800-tal
2014-06-16
252624
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, mansporträtt, olja på duk, 46x36 cm
Uppfodrad på pannå