Golvlampor i mässing
2014-06-15
252603
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, EWÅ, med svängbar arm, höjd 140 cm
Bruksslitage, en med bucklor