Ulf Greder litografi
2014-06-15
252578
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GREDER, Ulf (född 1949): Le Jour de Fête (Festdagen), signerad Ulf Greder, 17/360, färglitografi, 87x75 cm