Peter Dahl litografi
2014-06-20
252565
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 184/290, färglitografi, 41x58 cm