Lars Jonsson litografi
2014-06-15
252528
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Trädgårdssångare, signerad Lars Jonsson, E.A färglitografi, 34x26 cm