Marc Chagall Les Baladins
2014-06-15
252525
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985): Les Baladins, litografi, 1972, signerad och numrerad Marc Chagall 18/30, tryckt på Arches papper, 32,6 x 25 cm, bladstorlek 58 x 42,5 cm
LITTERATUR: Mourlot 653
Något gulnad och missfärgad i marginaler efter passepartout