Bjerke-Petersen
2014-06-15
252485
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Zig Zag, monogramsignerad och daterad V.b.p, blandteknik på papper 31,5x13,5 cm
Fläckar