Lennart Sand färglitografi
2014-06-15
252482
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SAND, Lennart (född 1946): Stäckande sjöfågel, signerad och daterad -04, färglitografi, HC 9/50, 42x51 cm