Ludvig Richarde oljemålning
2014-06-13
252467
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Marinmotiv, signerad L. Richarde, olja på duk, 59x107 cm
Krackelyrer