Skänk 1800-tal
2014-06-15
252437
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÄNK, 1800-talets slut, träskuren dekor, på kulformade fötter, höjd 140, 178x60 cm
Slitage, senare överstycke, kompletterad, knopp saknar