Målning
2014-06-13
252420
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sittande modell, olja på duk uppfodrad på pannå, 55x45 cm
Krackeleringar