Lynge-Ahlberg akvarell
2014-06-13
252414
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, signerad Lynge-A, akvarell, 35x24 cm