Oljemålning hästporträtt
2014-06-13
252335
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hästhuvud, otydligt signerad och daterad 89, olja på duk, 42x33 cm