Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
LIND, Axel (1907-1984): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 47x109 cm
Zustandsbeschreibung
252316
2014-06-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner