Curt Clemens oljemålning
2014-06-13
252315
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLEMENS, Curt (1911-47): Porträtt, signerad Clemens 1947, olja på duk, 22x33 cm
Obetydlig dukskada