Hans Walter Sundberg olja
2014-06-12
252299
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SUNDBERG, Hans Walter (född 1922): Komposition, signerad och daterad -51, olja på duk, 49x64 cm
Märke