Kjell Åslund blandteknik
2014-06-13
252296
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ÅSLUND, Kjell (född 1948): Komposition, signerad Kjell Åslund, daterad a tergo 1998, blandteknik på pannå, ca 71x119 cm