Knut Jansson oljemålning
2014-06-13
252289
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JANSSON, Knut (1882-1966): Fransk landskapsvy, signerad och daterad Knut Jansson 51, olja på duk, ca 27x35 cm