Bord i Louis XVI-stil Frankrike
2014-06-17
252217
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORD med utfällbara skivor, Frankrike, 1800-tal, Louis XVI-stil, fanérat i olika träslag, beslag i mässing, höjd 72, 57x57, i utfällt läge 94x94 cm
Proveniens: Gåva från familjen Breitholdtz alt Rudling