Odelberg Junior Kosta

Odelberg Junior Kosta
Odelberg Junior Kosta
Odelberg Junior Kosta
Odelberg Junior Kosta

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLASSERVIS, 26 dlr, "Odelberg Junior", Kosta, 1900-tal, graverad och förgylld dekor, bestående av: 8 vinglas, 7 selterglas, 6 sherryglas, 5 snapsglas, varierande storlek

252168

2014-06-19