Armring 14 k guld
2014-06-12
252159
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARMRING, 14 k guld, fasetterad ametist, 3 orientpärlor, total vikt ca 12,5 g
Skador, bucklor, lagningar, en orientpärla saknas