Astri-Bergman Taube serigrafier
2014-06-11
252075
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (2 mappar) Landskap, signerade och numrerade, ca 18 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera, oramade, i mappar
Gulnader, smärre hanteringsveck, ej genomgångna