Bert Håge Häverö Norrskär
2014-06-11
252043
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): "Norrskär", signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, 91/360, 35x42 cm