Silverbägare
2014-06-13
252031
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BÄGARE, silver, Carl Fredrik Seseman, Arboga 1808, invändigt förgylld, svisselerad rocailledekor, fot med välvda knäckar, höjd 20,5 cm, vikt ca 355 g
Kartusch med ägarinitialer, smärre bucklor,