Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LYKTHUS, koppar och glas, Märkt Thomas Glover, Edmonton, höjd 86 cm
Skador och lagningar
252010
2014-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här