Oidentifierad konstnär olja
2014-06-11
252006
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (16/1700-tal): Stilleben, olja på duk, 66,5x165 cm