Oskar Bergman färglitografi
2014-06-11
251988
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Gatuscen, signerad Oskar Bergman, 31/200, litografi, 57x80 cm