Soffa
2014-06-12
251983
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädsel i brunt skinn, ben i betsat trä, längd 146 cm
Slitage