Byrå 1880-tal
2014-06-12
251966
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1880-tal, valnöt och valnötsrot, sex lådor, höjd 145, 84x55 cm, nyckel finns
Nyckel saknas fanerskador, del av bakstycke saknas