Gustaf Rydberg oljemålning
2014-06-11
251915
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RYDBERG, Gustaf (1835-1933): "Bondby med kvarn", signerad och daterad G. Rydberg 1891, olja på pannå, ca 36x54,5 cm
Krackeleringar