Oljemålning med stadsscen
2014-06-11
251905
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Stadsscen", otydlig signatur, olja på duk, 61x51 cm