Broscher hänge örhängen
2014-06-11
251846
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BROSCHER, 2 st., HÄNGE, ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, 1950/60-tal, skruvsystem, ÖRHÄNGEN, 2 par, förgyllda, varav 1 par med smådiamanter och odlade saltvattenspärlor, skruv resp. clipssystem