Matskedar silver
2014-06-09
251700
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR, 12 st., silver, varav 10 st., modell gammal fransk, olika mästare och städer, 1800-tal, vikt ca 695 g
Skador, slitage, delvis med klistermärken och spår av dessa, delvis med monogram