Oidentifierad konstnär
2014-06-08
251580
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sprattlande hästar, signerad och daterad 1966, 40x80 cm