Bengt Orup olja
2014-06-10
251578
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORUP, Bengt (1919-1996): Landskap med gård, signerad Orup, olja på duk uppfodrad på pannå, 9x26 cm