Väggappliquéer jugend
2014-06-08
251575
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUÈER, 1 par, art nouveau, möjligen Frankrike, för två ljus vardera, förgylld mässing, dekor i organisk form, höjd 43 cm
Lagning