Jacob de Wet olja på pannå
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
DE WET, Jacob (Holland 1600-tal): hans efterföljare, Noas Ark, olja på ekpannå, 79x61 cm
Kuntoraportti
Ytslitage, pannån lagad och renoverad
251534
Päivämäärä:
2014-06-08