Sven Lidberg
2014-06-10
251469
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): (6) Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 10x8-26x14 cm, oramade
1 med fläck