Stolar 1 par
2014-06-07
251468
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1900-tal, sengutaviansk stil, bronserad dekor, etikettmärkta Wallanders & Co Stockholm
Skador och slitage