Sven Lidberg litografier
2014-06-07
251449
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): (6) Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 10x8-26x14 cm, oramade
1 med fläck, 1 signerad