M Pyk litografi
2014-06-07
251434
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm, oramad