Peter Dahl litografi
2014-06-07
251427
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x91 cm, oramad