Roland Svensson litografier
2014-06-07
251387
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): (2) Röd stuga i skärgården samt Interiörbild, signerad Roland S, 200/350 resp 148/150, färglitografi, 31x26 resp 35x53 cm