Tesked punschkoppar skedar silver
2014-06-10
251381
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TESKED, S. Ryberg, Stockholm 1780, PUNSCHKOPPAR, 6 st., hamrad dekor, K&EC, Göteborg 1960-tal, SALT-OCH PEPPARSTRÖARE, 2 st., C.G.Hallberg, Stockholm 1960, SNUSDOSA, 1916, TESKEDAR, 6 st., Finland, SMÅSKEDAR, 6+3, silver, total vikt ca 524 g
Snusdosa med skador, bristningar