Ljusstakar 1 par silver
2014-06-10
251373
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, dekor med vågband i relief, Tesi, Göteborg 1962, höjd 15 cm
Bucklor, repor/hårt putsade